Swarovski

Porównanie produktów (0)

Cyrkonie Swarovski - Air Blue Opal

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego mieniące się różnymi odcieniami jasnego/przygaszonego błękitu.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50 szt...

Cyrkonie Swarovski - Aquamarine AB

13.00 ZŁ
Kryształki mieniące się przepięknym odcieniem akwamaryny.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50 szt. ..

Cyrkonie Swarovski - Black Diamond

13.00 ZŁ
Kryształki w odcieniu subtelnie przydymionego srebra.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50 szt. ..

Cyrkonie Swarovski - Chrysolite Opal

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego mieniące się różnymi odcieniami błękitu i pastelowej zieleni. Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50..

Cyrkonie Swarovski - Cobalt

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego mieniące się różnymi odcieniami granatu i fioletu.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50 szt. ..

Cyrkonie Swarovski - Crystal (Srebrne)

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego mieniące się eleganckim odcieniem srebra.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50 szt. ..

Cyrkonie Swarovski - Crystal AB (Opalizujące)

13.00 ZŁ
Srebrne kryształki Swarovski’ego mieniące się odcieniem niezwykle modnej Aurory (unicorn effect).Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowan..

Cyrkonie Swarovski - Crystal Luminous Green

13.00 ZŁ
Lekko przygaszone złotem, srebrne kryształki Swarovski’ego subtelnie mieniące się w odcieniach tęczy.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opak..

Cyrkonie Swarovski - Crystal Moonlight

13.00 ZŁ
Srebrne kryształki Swarovski’ego mieniące się subtelnym odcieniem granatu, niczym skąpane w blasku księżyca.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyc..

Cyrkonie Swarovski - Crystal Paradise Shine

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego mieniące się w odcieniu fioletu, zieleni i błękitu (niczym kolory rajskiej wyspy / w odcieniu lazurowej laguny).Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do o..

Cyrkonie Swarovski - Crystal Transmission

13.00 ZŁ
Srebrne kryształki Swarovski’ego mieniące się w odcieniach prawdziwego brylantu.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50 szt. ..

Cyrkonie Swarovski - Crystal Volcano

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego mieniące się kolorem fuksji, pomarańczy i złota.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy ilości 50 szt. ..

Cyrkonie Swarovski - Cyclamen Opal

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego opalizujące chłodnym odcieniem cyklamenu (fiołka alpejskiego).Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50 szt...

Cyrkonie Swarovski - Denim Blue

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego z opalizującym efektem „blue” ,nadający piękną głębie.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy ilości 50 szt. ..

Cyrkonie Swarovski - Emerald

13.00 ZŁ
Kryształki Swarovski’ego mieniące się kolorem butelkowej zieleni.Proponujemy mocować kryształki przy użyciu kleju do ozdób, na zmatowiony Top.Cena dotyczy opakowania 50 szt. ..
Pokazuje od 1 do 15 z 33 (Strony: 3)