Glammy Base - bazy z błyszczącymi foliami

Elegancja, delikatność, blask. Czy właśnie taki efekt w #mani przemawia do Ciebie najbardziej?

Odkryj kolekcję baz kauczukowych Glammy Base, które stworzą na Twoich paznokciach niezwykle szykowne stylizacje w zaledwie kilka chwil! Pokryją mlecznym lub kolorowym, kryjącym odcieniem i dodadzą kobiecego stylu nieregularnymi drobinkami ciętej folii. Wystarczy jedna warstwa bazy i top. Jesteś gotowa na tak stylową rewolucję w manicure?

Bazy kauczukowe z kawałkami ciętej folii Glammy Base to odpowiedź na potrzeby wszystkich fanek minimalistycznych stylizacji. Pozwolą uzyskać na paznokciach subtelny efekt w przepięknych odcieniach – Milk&Silver, Milk&Gold, Milk&Pink, Purple, Pink oraz Milk&Confetti. Zachwycą nie tylko efektem wizualnym, ale i użytkowym. 

Wprowadź powiew świeżości do swojego manicure razem z trzema kultowymi bazami Glammy Base w delikatnej, wiosennej odsłonie, bez dodatku składników HEMA

Glammy Base Powder&Rouge, Glammy Base Milk&Purple oraz Glammy Base Milk&Powder – wszystkie dodadzą Twoim paznokciom niesamowitego uroku i pokryją je mleczną, bądź pudrowo-różową powłoką wzbogaconą nieregularnymi drobinkami ciętej foli w iście wiosennych odcieniach

Łączą w sobie wyjątkową elegancję i pastelowy blask, są niezwykle trwałe i szybko odmienią wygląd Twoich dłoni, będą niezawodnym towarzyszem wiosennych outfitów i spełnią oczekiwania romantycznych, jak i podążających za modowymi trendami dusz.

By przyciągnąć wszystkie spojrzenia i zabłysnąć w pierwszych promieniach wiosennego słońca potrzebujesz jednej warstwy bazy Glammy Base i topu. Spróbujesz?

Baza kauczukowa Glammy Base... Baza kauczukowa Glammy Base... 2
Dostępny
Glammy Base - bazy z błyszczącymi foliami

Baza kauczukowa Glammy Base Milk&Silver NaiLac 7ml

39,00 zł

(5,57 zł / 1ml)

Produkt dodany do ulubionych