Marka NaiLac powstała w 2016 roku a ideą, która nam towarzyszyła w jej tworzeniu było wyjście naprzeciw potrzebom tysięcy kobiet i zaoferowanie im produktów, które sprawiają, że manicure hybrydowy będzie jeszcze łatwiejszy w wykonaniu.

Wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy pracując nad marką dla profesjonalistów - SPN Nails Professional, pozwoliło nam stworzyć łatwe w użytkowaniu i idealne pod względem krycia oraz konsystencji lakiery hybrydowe NaiLac.

Hybrydy NaiLac to prawie 300 kolorów o wysokim komforcie aplikacji i doskonałej jakości. Większość z nich kryje już po pierwszej warstwie, dzięki czemu czas manicure hybrydowego znacznie się skraca!

Specjalnie wyprofilowane pędzelki i optymalna gęstość pozwalają na perfekcyjne malowanie pod skórki, bez obawy ich zalania. W ofercie NaiLac, poza kolorami hybrydowymi, znajdą Państwo bazy, topy i perfumowane kosmetyki do pielęgnacji, m.in. Cover Base - bazy kryjące o naturalnych odcieniach nude, które umożliwiają wykonanie ekspresowego manicure w zaledwie 30 minut oraz hit – błyszczący jak diament top #003 o wysokiej odporności na zarysowania!

Liczymy, że zakochacie się w NaiLac od pierwszej aplikacji i skradnie niejedno serce. Zapraszamy do świata pięknych kolorów i cudownych zapachów linii kosmetyków SPA.

Produkt dodany do ulubionych