Udało się! Czytasz te słowa, a to oznacza, że już usłyszałaś o lakierach hybrydowych NaiLac i postanowiłaś dowiedzieć się czegoś więcej. Bardzo nas to cieszy.

Pozwól, że w kilku zdaniach wytłumaczymy Ci dlaczego.

Pomysł stworzenia marki zrodził się wiele miesięcy temu w momencie, w którym manicure hybrydowy zyskał ogromną popularność, wypierając nieco klasyczne lakiery do paznokci.

Pierwszą ideą, wokół której rozwijał się projekt, było wyjście na przeciw potrzebom tysięcy Kobiet i zaoferowanie im produktów, które sprawiają, że manicure hybrydowy może być jeszcze łatwiejszy w wykonaniu.

Wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy pracując nad marką dla profesjonalistów - SPN Nails Professional, pozwoliło nam stworzyć całkowicie bezpieczne lakiery hybrydowe NaiLac.

Hybrydy, które nie tylko charakteryzują się bogatą paletą kolorystyczną, ale przede wszystkim zapewniają komfort aplikacji i gwarantują doskonałą jakość.  

Starannie dobieraliśmy składniki tak, by nasze produkty miały idealną konsystencję, krycie i były wolne od takich substancji jak:

- formaldehyd - kamfora - toluen - ołów - akrylany* oraz były pozbawione intensywnego zapachu i NIE BYŁY TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH.

Głęboko wierzymy, że marka NaiLac skradnie nie jedno serce. 

* kolorowe lakiery oraz TOP #002 nie posiadają w swoim składzie akrylanów!

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej