Te produkty zaskakują łatwością użycia i precyzyjnie dobranym składem. Marka rzuca wyzwanie wszystkim dotychczasowym odkryciom w tym zakresie i oddaje w ręce Kobiet produkty, które nie tylko znacznie ułatwiają robienie manicure’u, ale także są delikatne dla skóry i ograniczają do minimum ryzyko wystąpienia alergii. Inspiracją do powstania tych niezwykłych nowości jesteście Wy, bo wiemy, że oczekujecie najwyższej jakości produktów, a coraz częściej borykacie się niestety z problemami skórnymi. Takich produktów w NaiLac jeszcze nie widziałyście! 

1. Na pierwszym miejscu – delikatność!

Uczulenie, alergia i wrażliwa skóra spędzają Ci sen z powiek? Poznaj nową, niezwykle delikatną linię „HEMA FREE”! W jej skład wchodzą dwa produkty: Baza HEMA Free oraz Top HEMA Free – oba są najwyższej jakości produktami hybrydowymi, których głównym zadaniem jest zadbanie o Twoje paznokcie i dłonie. Jak to jest możliwe? Otóż w składzie produktów z linii nie ma ani grama składników HEMA i Di-HEMA, które są głównymi winowajcami przy występowaniu alergii. Tutaj ich nie znajdziesz, z „HEMA FREE” jesteśmy naprawdę dumni, przekonaj się dlaczego!

2. Bye, bye uczulenia!

Jak już wiadomo składniki HEMA oraz Di-HEMA odpowiadają za uczulenia na akrylany. Chcąc stanąć na wysokości zadania, nie użyliśmy ich w naszych nowych produktach. Dlaczego? Dostaliśmy od Was naprawdę wiele wiadomości, o tym, że macie złe doświadczenia w manicure hybrydowym, że boicie się zaryzykować nakładania hybrydy, ponieważ dotychczas stosowane produkty wznawiały często Wasze problemy skórne, przeradzały się w uciążliwe alergie, odbierały radość z tworzenia stylizacji. W NaiLac zależy nam na Waszym komforcie! Używając Bazy i Topu HEMA Free, zapomnicie o uwrażliwieniu skóry, a manicure znowu stanie się przyjemnością.

3. Same plusy, zero minusów

Delikatność to jedna z najważniejszych cech naszych nowości, ale tworząc linię HEMA Free, skupiliśmy się też na kilku innych cechach. Jedną z nich jest doskonała przyczepność i trwałość, dzięki czemu praca na naturalnej płytce paznokcia staje się dużo łatwiejsza. Baza HEMA Free ma świetną konsystencjęjest kremowa, raczej gęsta i bardzo plastyczna. Natomiast Top HEMA Free jest gwarancją długotrwałego i pięknego połysku, który doskonale wykończy Twoją stylizację. Dodatkowym atutem produktów jest to, że nie kurczą się podczas nakładania, a w trakcie noszenia nie żółkną, zapewniając komfort aż do zdjęcia manicure’u. 

4. Agent niezawodny...

...czyli TOP #007 w najlepszym, możliwym wydaniu. Jest gęsty, nie wymaga przemywania, samopoziomujący i o wspaniałej kremowej konsystencji. Czego chcieć więcej? Wzmocnienia napięcia, które zdecydowanie utrudnia powstawanie zarysowań i efektu olśniewającego połysku, przypominającego taflę szkła. Wszystko to znajdziecie w jednym, 7 mililitrowym opakowaniu, które spokojnie wystarczy na +/- 30 użyć. Tylko jedna aplikacja tego TOPu sprawi, że już nigdy nie wrócisz do innych produktów. W końcu #007 jest trwały jak diament, a diamonds are forever.

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej