Wiesz, dlaczego zestawy Happy neON są takie wyjątkowe? Bo są stworzone przez Ciebie! Na naszych social mediach pytaliśmy niedawno o ulubione neony z oferty NaiLac. Wszyscy faworyci znaleźli się w zestawach Happy neON #1 i Happy neON #2, które przepełnione są naprawdę radosnymi kolorami. A cena? Cena zwala z nóg! Trzy bestsellerowe lakiery neonowe kupisz teraz w cenie dwóch. Opłaca się zaszaleć z kolorem!

Gotowa, by wnieść do swoich stylizacji podmuch świeżości? Neonowy oranż #230, energetyczna, neonowa limonka #198 oraz nasączony kroplami arbuza #196 to lakiery hybrydowe, które razem tworzą soczysty zestaw Happy neON #1. I choć wszystkie są kolorami, których nie trzeba przedstawiać, razem pozwolą Ci stworzyć stylizacje, obok których nie da się przejść obojętnie. Tobie dodadzą energii, a stylizacji wyrazistego i elektryzującego efektu WOW! Jesteś gotowa, by razem z nimi stworzyć naprawdę odjechane i przepełnione radością stylizacje? Zainspiruj się jedną z naszych lub sama stwórz coś wyjątkowego!

Drugi zestaw to połączenie neonowego zielonego koloru #328 z uwielbianym wśród naszych klientek intensywnym odcieniem różu #400 oraz pomarańczem #323 o nieco bardziej eleganckim, ale nadal iście letnim charakterze. Z tymi lakierami bez wątpienia możesz zaszaleć! Najlepiej sprawdzą się tuż przed urlopem, kiedy to kolorowe wzorki na paznokciach stają się nieodłącznym kompanem wakacyjnych stylizacji. Wykorzystać je można jako bazę, do zdobień lub połączyć wszystkie razem, by naprawdę włączyć radość! Z tymi odcieniami chcemy podarować Ci odrobinę lekkości ducha i wakacyjnej beztroski. Daj znać czy się udało!

Kiedy, jak nie teraz? Wybierz jeden z zestawów  Happy neON #1 lub Happy neON #2 i zobacz świat w letnich, neonowych barwach! My i bestsellerowe lakiery od NaiLac Ci w tym pomożemy!

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej