Coś więcej niż tradycyjne metody

Poly Acryl&Gel to rewolucyjny produkt przede wszystkim dlatego, że łączy w sobie najlepsze cechy dwóch klasycznych metod wykonywania stylizacji – żelu i akrylu. W akrylożelach odnaleźć można zarówno delikatność żelu, jak i siłę akrylu, które razem tworzą duet niezawodny! Poly Acryl&Gel gwarantuje też jednak coś więcej, czyli możliwość wykonywania pracy bez pośpiechu, ale w zdecydowanie szybszym czasie niż w przypadku żeli i akryli. Ponadto nasze nowości zapewniają też komfort pracy bez względu na pogodę i temperaturę, nie zmieniają konsystencji, jak żel, który w cieple staje się zbyt płynny i łatwo się modelują, nie zastygając zbyt szybko, jak akryl. Przekonana?

Jedna tubka wiele zalet

O czym jeszcze powinnaś wiedzieć? W 30 gramowym opakowaniu zamknęliśmy też łatwość modelowania i kontrolowania produktu, ponieważ nałożony na płytkę gęsty i plastyczny produkt nie spływa na skórki. Używając akrylożeli Poly Acryl&Gel zapomnieć też możesz o nieprzyjemnym szczypaniu i pieczeniu podczas polimeryzacji. Produkt jest również niezwykle twardy i odporny na urazy mechaniczne, a nieprzyjemny zapach zredukowaliśmy do zera. Praca z naszymi nowościami nie wymaga też piłowania, jeśli jednak będziesz chciała to zrobić, możesz być pewna, że będzie to niezwykle proste i czyste, ponieważ pył w trakcie piłowania jest naprawdę znikomy. 

Kolory warte miliona monet!

Poly Acryl&Gel to 9 wyjątkowych, zupełnie różnych kolorów. Od przezroczystego #Crystal Clear, przez naturalną biel #Sugar White, po 4 odcienie delikatnego różu zamknięte w tubkach #Powder Candy, #Powder Pink#Powder Rose oraz #Powder Blush i mieniące się milionami drobinek covery nude #Glamour Cover Pinky#Glamour Cover Peachy oraz #Glamour Cover Bling. Świetnie sprawdzą się do budowy paznokcia i utwardzenia naturalnej płytki, ale także jako samodzielna stylizacja, pomalowana jedynie topem. Natural look o dowolnym kształcie i długości uzyskasz dzięki nim w kilka chwil!

Stylizacja paznokci przyjemna jak nigdy!

Poly Acryl&Gel to produkt dla tych Kobiet, które dbają o jakość naturalnej płytki paznokcia i cenią sobie trwałość stylizacji. Dzięki nowym akrylożelom stylizacja będzie nie tylko szybka, czasami może nawet uratować nasze paznokcie z opresji. Produktami Poly Acryl&Gel można w naprawdę łatwy sposób zrekonstruować obgryzione paznokcie, bardzo szybko skorygować paznokieć rosnący w dół, czy też dobudować nadłamany bok paznokcia lub naprawić płytki wyszczerbione po bokach. Jeżeli jeszcze nie pracowałaś tą metodą – pora to zmienić!

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do ulubionych