Pilniki i polerki od NaiLac – ich potrzebujesz do swoich stylizacji!

Każdy kształt i gradacja pilnika ma inne przeznaczenie. Aby wykonywanie stylizacji było proste i przyjemne, a efekt taki, jak sobie wymarzyliśmy, należy poznać cechy charakterystyczne poszczególnych pilników i polerek. Przed Wami krótki przegląd:

Bloczek polerski o gradacji #120 w wygodnej kostce, który wygładza paznokcie żelowe i akrylowe oraz matowi naturalną płytkę przygotowując ją do dalszej stylizacji.

Bloczek polerski NaiLac Buffer Basic Mini to wersja mini polerki w większej kostce. Bloczek ma wymiary 35x23x10 mm oraz dwie strony ścierne o gradacji 180 i 240 i jest przeznaczony do matowienia płytki. Dzięki swoim wymiarom jest wygodny w użyciu i przechowywaniu. Możesz go kupić pojedynczo lub w bloczku, w którym znajduje się aż 60 bufferków.

Pilnik o kształcie „trumienki” i gradacji 150/180 jest przeznaczony do opracowania długości paznokci, wolnego brzegu oraz nadaniu im kształtu.

Pilnik wąski o gradacji 150/180 to klasyczny pilniczek, którym szybko opracujesz paznokcie w manicurze hybrydowym. Idealnie sprawdzi się do usunięcia topu oraz lakieru hybrydowego.

Pilnik wąski Slim o gradacji 150/180 najlepiej sprawdzi się w skutecznym i delikatnym przygotowaniu naturalnej płytki przed aplikacją lakieru hybrydowego.

Pilnik łódka o gradacji 100/180, którego zaokrąglony kształt pozwoli na bezproblemową pracę przy wale okołopaznokciowym. W kilku ruchach dokładnie zmatowi naturalny paznokieć. Co ważne: nie rysuje żelu i akrylu! Jest zapakowany pojedynczo w folię termozgrzewalną, dzięki czemu pozostaje w pełni higieniczny.

Pilnik łódka o gradacji 120/150, podobnie jak poprzednik nie powoduje głębokich rys na żelowych i akrylowych paznokciach, które trudno wypolerować i ukryć. Dzięki swojej skuteczności skraca czas piłowania – to absolutny ulubieniec wśród naszych Szkoleniowców!

Polerka moon o gradacji 180/120 jest wykonana z najwyższej jakości gąbki i ma zaokrąglony kształt, jak w pilniku łózka. Idealnie wygładza płytkę paznokcia oraz jego brzeg.

Mamy nadzieję, że wszystko jest już jasne! Jeżeli jednak masz jeszcze jakieś wątpliwości, koniecznie obejrzyj film, w którym nasi Szkoleniowcy, Karolina Trzciańska i Patrycja Demichowicz, opowiadają o swoich ulubionych pilnikach i polerkach NaiLac.

Wszystkie pilniki i polerki z oferty NaiLac znajdziesz TUTAJ

Komentarze (0)

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej