Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Porcelain Effect #08 - RED Edition NaiLac 7ml NaiLac 029-007-PE08 39,00 zł (5,57 zł / 1ml) Lakier hybrydowy Cat Eye Porcelain Effect #08 czerwony z efektem flash to intensywna czerwień z wyjątkowym efektem flash, która pod wpływem magnesu tworzy zjawiskowy efekt „cat eye”. Idealny do manicure hybrydowego dla osób kochających wyraziste kolory i biżuteryjne wykończenia. Charakteryzuje się łatwą aplikacją, świetnym kryciem i trwałością nawet do... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Porcelain Effect #07 - RED Edition NaiLac 7ml NaiLac 029-007-PE07 39,00 zł (5,57 zł / 1ml) Lakier hybrydowy Cat Eye Porcelain Effect #07 czerwony z efektem flash to malinowy, różowy odcień z połyskującym efektem flash, który w połączeniu z magnesem tworzy wyrazisty i elegancki efekt „cat eye”. Idealny do kobiecych, zmysłowych stylizacji hybrydowych – zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Zapewnia doskonałe krycie, łatwą aplikację i... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Porcelain Effect #06 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-PE06 39,00 zł (5,57 zł / 1ml) Lakier hybrydowy Cat Eye Porcelain Effect #06 fioletowo-złoty Lakier hybrydowy Porcelain Effect #06 NaiLac 7 ml to wyjątkowy kolor z efektem Cat Eye, który zachwyca wielowymiarowym blaskiem i głębią. Fioletowo-złota tafla z migoczącymi drobinkami flash i holo tworzy spektakularny efekt porcelany na paznokciach, przyciągając spojrzenia przy każdym ruchu... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Porcelain Effect #05 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-PE05 39,00 zł (5,57 zł / 1ml) Lakier hybrydowy Cat Eye Porcelain Effect #05 złoty Lakier hybrydowy Porcelain Effect #05 NaiLac 7 ml to wyjątkowy złoty odcień z efektem Cat Eye i flash, który tworzy na paznokciach spektakularną, porcelanową taflę pełną blasku. Migoczące drobinki odbijają światło, nadając stylizacji głębię i elegancki, biżuteryjny charakter. Samopoziomująca formuła... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Porcelain Effect #04 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-PE04 39,00 zł (5,57 zł / 1ml) Lakier hybrydowy Cat Eye Porcelain Effect #04 srebrny - efekt tafli Lakier hybrydowy Porcelain Effect #04 NaiLac 7 ml to elegancki srebrny odcień z efektem Cat Eye, który tworzy na paznokciach lustrzaną, porcelanową taflę pełną głębi i blasku. Migoczące drobinki flash subtelnie odbijają światło, nadając stylizacji nowoczesny i luksusowy charakter.... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Porcelain Effect #03 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-PE03 39,00 zł (5,57 zł / 1ml) Lakier hybrydowy Cat Eye Porcelain Effect #03 srebrny Lakier hybrydowy Porcelain Effect #03 NaiLac 7 ml to srebrny odcień z efektem Cat Eye i migoczącymi drobinkami flash, które tworzą na paznokciach spektakularną, porcelanową taflę pełną blasku. Wielowymiarowe refleksy pięknie odbijają światło, nadając stylizacji elegancki i biżuteryjny charakter.... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Porcelain Effect #02 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-PE02 2 Opinii 39,00 zł (5,57 zł / 1ml) Lakier hybrydowy Cat Eye Porcelain Effect w kolorze chłodnego różu z drobinkami flash Dodaj swoim paznokciom wyjątkowego blasku i głębi dzięki lakierowi hybrydowemu Cat Eye Porcelain Effect! To idealne połączenie efektu „kociego oka” z delikatnym, kobiecym, pótłransparentnym kolorem, który przyciąga spojrzenia i podkreśla elegancję. Efekt porcelany na... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Porcelain Effect #01 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-PE01 39,00 zł Lakier hybrydowy Cat Eye Porcelain Effect w kolorze srebrnym z drobinkami flash To perfekcyjne połączenie efektu „kociego oka” z eleganckim, chłodnym odcieniem srebra, które przyciąga spojrzenia i dodaje stylizacji nowoczesnego charakteru. Srebrne paznokcie to prawdziwy hit wśród trendów manicure – idealne na każdą porę roku i każdą okazję. Dzięki... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #506 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-506 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy bardzo jasny pastelowy brzoskwiniowy #506 Nailac Lakier hybrydowy pastelowy brzoskwiniowy to doskonały wybór dla osób szukających subtelnego, wiosennego odcienia. Jego delikatny brzoskwiniowy kolor doda Twoim paznokciom świeżości i elegancji, idealnie komponując się z lekkimi, wiosennymi stylizacjami. Lakier zapewnia pełne krycie już po... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #505 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-505 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy bardzo jasny pastelowy fioletowy #505 Nailac Lakier hybrydowy pastelowy fioletowy to elegancki wybór, który doda Twoim paznokciom subtelnej, wiosennej świeżości. Jego delikatny odcień fioletu doskonale komponuje się z każdą stylizacją, nadając jej lekkości i romantycznego charakteru. Formuła zapewnia pełne krycie już po dwóch warstwach,... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #504 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-504 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy bardzo jasny pastelowy błękitny #504 Nailac Lakier hybrydowy pastelowy błękitny to doskonały wybór na wiosenne i letnie stylizacje paznokci. Jego subtelny odcień błękitu wnosi świeżość i lekkość, idealnie komponując się z naturalnymi i eleganckimi lookami. Lakier zapewnia pełne krycie już po dwóch warstwach, a jego trwałość sięga nawet... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #503 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-503 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy bardzo jasny pastelowy różowy #503 Nailac Lakier hybrydowy pastelowy różowy to kwintesencja delikatności i romantyzmu w manicure! Jego subtelny, rozbielony odcień różu idealnie sprawdzi się na wiosnę i lato, nadając paznokciom lekkości i elegancji. Doskonałe krycie już po dwóch warstwach gwarantuje trwałość nawet do 3 tygodni bez... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #502 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-502 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy bardzo jasny pastelowy żółty #502 Nailac Lakier hybrydowy pastelowy żółty to idealny wybór na wiosenne i letnie stylizacje paznokci! Jego subtelny, rozbielony odcień żółci wprowadza nutę świeżości i radości, doskonale komponując się z lekkimi, zwiewnymi outfitami. Gwarantuje pełne krycie już po dwóch warstwach, a jego wyjątkowa trwałość... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Sparkling Bells NaiLac 7ml NaiLac 029-007-SBE 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy Sparkling Bells NaiLac 7 ml to intensywna, brokatowa czerwień, która zachwyca wielowymiarowym blaskiem drobinek. Różne kształty i rozmiary glitteru tworzą efekt trójwymiarowej tafli, przypominającej wirujące w świetle śnieżne płatki. Dzięki temu paznokcie stają się główną ozdobą stylizacji i przyciągają spojrzenia. Samopoziomująca... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Merry Glow NaiLac 7ml NaiLac 029-007-MGL 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy czerwony brokatowy Merry Glow NaiLac 7 ml to intensywna, iskrząca czerwień wypełniona milionami drobinek, które tworzą na paznokciach efekt świetlistej, brokatowej tafli. Migoczące refleksy przypominają blask świątecznych lampek, nadając stylizacji elegancki i wyjątkowo kobiecy charakter. Samopoziomująca formuła lakieru hybrydowego... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #501 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-501 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Szary lakier hybrydowy #501 Lakier hybrydowy NaiLac #501 7 ml to elegancki, ciemnoszary odcień, który subtelnie podkreśla styl i pewność siebie. Uniwersalny kolor sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i podczas wyjątkowych okazji, dodając manicure ponadczasowej elegancji. Samopoziomująca formuła lakieru hybrydowego zapewnia łatwą aplikację... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #500 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-500 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Ciemny fioletowy lakier hybrydowy #500 Lakier hybrydowy NaiLac #500 7 ml to głęboki, elegancki fiolet przepełniony nutą tajemnicy, który doskonale podkreśla charakter stylizacji. Ten intensywny odcień sprawdzi się zarówno w codziennym manicure, jak i podczas wieczorowych stylizacji, dodając paznokciom wyrafinowanej elegancji. Samopoziomująca formuła... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #499 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-499 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Ciemny brązowy lakier hybrydowy #499 Lakier hybrydowy NaiLac #499 7 ml to głęboki, ciemny brąz o eleganckim i nieco tajemniczym charakterze, który doskonale podkreśla stylizacje paznokci na każdą porę roku. Intensywny odcień dodaje manicure wyrazistości i świetnie komponuje się zarówno z minimalistycznym lookiem, jak i bardziej wieczorowymi stylizacjami.... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #498 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-498 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Ciemny bordowy lakier hybrydowy #498 Lakier hybrydowy NaiLac #498 7 ml to głęboki bordowy odcień z subtelną nutą brązu, który nadaje stylizacji paznokci elegancji i wyrafinowanego charakteru. Intensywny kolor przyciąga spojrzenia i doskonale sprawdzi się zarówno w codziennym manicure, jak i w bardziej wieczorowych stylizacjach. Samopoziomująca... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #497 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-497 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Ciemny bordowy lakier hybrydowy #497 Lakier hybrydowy NaiLac #497 7 ml to intensywny, głęboki odcień bordo, który dodaje stylizacji paznokci elegancji i charakteru. Wyrazisty kolor doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznym manicure, jak i w bardziej odważnych, wieczorowych stylizacjach. Średniogęsta, samopoziomująca formuła lakieru hybrydowego... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #495 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-495 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy neonowy ciemny różowy #495 Lakier hybrydowy NaiLac #495 7 ml to wyrazisty neonowy fiolet z subtelnym akcentem różu, który przyciąga spojrzenia i dodaje stylizacji energii. Intensywny odcień doskonale sprawdzi się w odważnym manicure oraz letnich stylizacjach, podkreślając indywidualny charakter paznokci. Średniogęsta, samopoziomująca... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #496 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-496 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Neonowy lakier hybrydowy fuksja #496 Lakier hybrydowy NaiLac #496 7 ml to intensywny, energetyczny fiolet, który przyciąga spojrzenia i nadaje stylizacji paznokci wyrazisty charakter. Nasycony odcień podkreśla indywidualny styl i świetnie sprawdzi się zarówno w codziennym manicure, jak i w bardziej odważnych, modowych stylizacjach. Kolor symbolizuje... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #494 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-494 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Neonowy pomarańczowy lakier hybrydowy #494 Lakier hybrydowy NaiLac #494 7 ml to energetyczny, neonowy pomarańcz, który natychmiast ożywia stylizację paznokci i dodaje jej letniej świeżości. Intensywny odcień inspirowany promieniami słonecznego dnia świetnie sprawdzi się w odważnym manicure, podkreślając indywidualny styl i pozytywną energię.... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #493 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-493 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Koralowy neonowy lakier hybrydowy #493 Lakier hybrydowy NaiLac #493 7 ml to energetyczny koralowo-różowy odcień, który natychmiast ożywia stylizację paznokci i dodaje jej świeżości. Soczysty kolor przyciąga uwagę i doskonale sprawdzi się w codziennym manicure, gdy chcesz dodać stylizacji pozytywnej energii i kobiecego charakteru. Samopoziomująca... Dodaj do koszyka
-15,10 zł Dostępny OSTATNIE SZTUKI #235N Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-235 19,90 zł 35,00 zł (2,84 zł / 1ml) Zielony neonowy lakier hybrydowy #235N NaiLac Kolor #235N to neonowa limonka. Świetlisty i żywy odcień świeżych traw, które skąpane w promieniach letniego słońca kuszą kolorem i budzą wakacyjną radość. Dodaj do koszyka