Dostępny Lakiery hybrydowe #492 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-492 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Neonowo różowy lakier hybrydowy #492 NaiLac Lakier hybrydowy NaiLac #492 7 ml to intensywny neonowy róż, który przyciąga spojrzenia i dodaje stylizacji paznokci energii. Soczysty, wyrazisty odcień inspirowany modowym stylem Barbie sprawia, że manicure staje się mocnym, kobiecym akcentem i doskonale podkreśla indywidualny charakter stylizacji. Lakier... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #05 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-HCE05 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Fioletowo-niebieski lakier na magnes Halo Effect z efektem Cat Eye #05 NaiLac. Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #05 NaiLac 7 ml to magnetyczny lakier hybrydowy w odcieniach fioletu i granatu, który tworzy na paznokciach spektakularny efekt kociego oka. Multikolorowe, połyskujące drobinki układają się w świetlistą smugę, zmieniającą się w zależności... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #04 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-HCE04 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier magnetyczny hybrydowy Halo Effect z efektem Cat Eye #04 NaiLac. Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #04 NaiLac 7 ml to magnetyczny lakier hybrydowy, który pozwala stworzyć na paznokciach hipnotyzujący efekt kociego oka. Wielobarwne drobinki mienią się odcieniami różu, fioletu i ciepłej pomarańczy, tworząc świetlistą smugę, która zmienia się w... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #03 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-HCE03 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Magnetyczny lakier hybrydowy Halo Effect z efektem Cat Eye #03 NaiLac. Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #03 NaiLac 7 ml to magnetyczny lakier hybrydowy, który pozwala stworzyć na paznokciach spektakularny efekt kociego oka. Multikolorowe, metaliczne drobinki układają się w świetlistą smugę, mieniącą się odcieniami różu, fioletu i ciepłej pomarańczy.... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #02 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-HCE02 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Lakier hybrydowy na magnes Halo Effect z efektem Cat Eye #02 NaiLac. Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #02 NaiLac 7 ml to magnetyczny lakier hybrydowy, który pozwala stworzyć na paznokciach spektakularny efekt kociego oka. Zawarte w nim multikolorowe drobinki układają się w świetlistą smugę pod wpływem magnesu, tworząc hipnotyzujący, metaliczny wzór.... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #01 NaiLac 7ml NaiLac 029-007-HCE01 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Kolorowy lakier hybrydowy magnetyczny Halo Effect z efektem Cat Eye #01 NaiLac. Lakier hybrydowy Halo Effect Cat Eye #01 NaiLac 7 ml to magnetyczny lakier hybrydowy, który tworzy na paznokciach spektakularny efekt kociego oka. Multikolorowe drobinki mienią się odcieniami złota, różu i pomarańczy, wzbogaconymi szmaragdowymi refleksami, dzięki czemu... Dodaj do koszyka
Pakiet Dostępny FALLfiction Zestaw FALLfiction NaiLac 036-001-FFI 99,00 zł Odkryj mini kolekcję lakierów hybrydowych FALLfiction i postaw na kolory przeciwstawiające się nudnej, jesiennej codzienności. Trzy nowe kolory NailLac pomogą Ci w metamorfozie zwyczajnych stylizacji, więc przygotuj się na nagły zwrot akcji, bo tej jesieni będzie się działo! Brązowy lakier hybrydowy #489 wzbogacony kawałkami pociętej, złotej folii łączy... Dodaj do koszyka
Dostępny FALLfiction #491 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-491 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Delikatnie różowy lakier hybrydowy z drobinkami #491 NaiLac Twoja tajna broń w walce z jesienną aurą? Subtelny blask! Roztaczaj go wokoło razem z lakierem hybrydowym #491 i pozwól mu się uwieść. Ten najdelikatniejszy kolor kolekcji Fallfiction idealnie sprawdzi się wtedy, gdy kochasz minimalizm w dziewczęcej odsłonie. Mleczny, półtransparentny odcień... Dodaj do koszyka
Dostępny FALLfiction #490 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-490 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Różowy lakier hybrydowy #490 NaiLac Lakier hybrydowy NaiLac #490 7 ml z kolekcji Fallfiction to soczysty róż z subtelną fioletową nutą, który przełamuje jesienną monotonię i dodaje stylizacji paznokci energii. Intensywny kolor przyciąga spojrzenia i sprawia, że manicure staje się wyrazistym akcentem każdej stylizacji. Ten dynamiczny odcień doskonale... Dodaj do koszyka
Dostępny FALLfiction #489 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-489 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Różowy lakier hybrydowy z drobinkami złota #489 NaiLac Lakier hybrydowy NaiLac #489 7 ml z kolekcji Fallfiction to elegancki naturalnie różowy odcień wzbogacony drobinkami złotej folii, które nadają stylizacji subtelny, biżuteryjny blask. Połączenie klasycznego brązu i złotych refleksów sprawia, że manicure wygląda szykownie i ponadczasowo, a... Dodaj do koszyka
Dostępny It's a Match(a)! #488 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-488 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Pastelowy zielony lakier hybrydowy #488 NaiLac Otuli niczym ciepły koc, rozgrzeje jak ulubiona herbata i pozwoli wyróżnić się swoją stonowaną barwą. #488 to lakier hybrydowy w rozbielonym, pastelowo-zielonym odcieniu z dodatkiem beżu, który spodoba się zarówno miłośniczkom nudziaków, jak i fankom niestandardowych połączeń na paznokciach. To kolor, który... Dodaj do koszyka
Dostępny It's a Match(a)! #487 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-487 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Zielony lakier hybrydowy #487 NaiLac Ożywi stylizację, poprawi nastrój i podkreśli Twój wyjątkowy charakter. #487 to lakier hybrydowy w kolorze przypominającym pobudzającą herbatę matcha latte i tak samo, jak ten popularny napój z powodzeniem zastąpi Twoją poranną kawę. Ten jasny, zielono-beżowy odcień będzie przepięknym, minimalistycznym akcentem, który... Dodaj do koszyka
Pakiet Dostępny Reddy for summer! Zestaw Reddy for summer! NaiLac 036-001-RFS 99,00 zł Z utęsknieniem wypatrujesz lata? Przygotuj się na wakacyjne przygody, festiwalowe wieczory i spotkania na plaży razem z limitowaną kolekcją Reddy for summer! Od świeżego, arbuzowego różu #483, przez intensywną, orzeźwiającą niczym najlepszy, wakacyjny drink neonową czerwień #484, aż po słodką i wyrazistą czerwień #485. W letniej kolekcji lakierów... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #485 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-485 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Czerwony lakier hybrydowy #485 NaiLac Lakier hybrydowy NaiLac 7 ml to idealny wybór dla osób, które oczekują perfekcyjnego manicure na dłużej. Intensywnie napigmentowana formuła zapewnia doskonałe krycie już przy dwóch cienkich warstwach, a samopoziomująca konsystencja ułatwia szybką i precyzyjną aplikację. Klasycznie czerwony odcień zachwyca głębią... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #484 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-484 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Czerwony lakier hybrydowy #484 NaiLac Chcesz podkreślić swoją osobowość i dodać stylizacji paznokci energetycznego charakteru? Lakier hybrydowy NaiLac #484 to wyrazisty, neonowy odcień czerwieni z nutą pomarańczy, który przyciąga spojrzenia i idealnie wpisuje się w letnie trendy. Intensywnie napigmentowana formuła zapewnia doskonałe krycie, a... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #483 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-483 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Różowy lakier hybrydowy #483 NaiLac Chcesz dodać stylizacji paznokci energetycznego, letniego akcentu? Lakier hybrydowy NaiLac #483 to świeży, intensywny odcień różu, który przyciąga spojrzenia i pięknie podkreśla wakacyjny manicure. Nasycony kolor inspirowany soczystymi owocami nadaje stylizacji lekkości i egzotycznego charakteru.... Dodaj do koszyka
Pakiet Dostępny MANIfesto! Zestaw MANIfesto! NaiLac 036-001-ZMF 169,00 zł Gotowa, by stawić czoła nudzie? Poznaj błyszczące lakiery z drobinkami w odcieniach srebra, różowego złota, miedzianego złota, z holograficznymi drobinami. Wszystkie dodadzą Twoim paznokciom naprawdę wyjątkowego charakteru zarówno w postaci delikatnych zdobień, zatapianek w stylu princess, jak i położone na całą płytkę paznokcia. To kolekcja, która... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #482 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-482 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Złoty brokatowy lakier hybrydowy #482 Chcesz dodać stylizacji paznokci eleganckiego blasku? Lakier hybrydowy NaiLac #482 to efektowny, szampański odcień złota z drobinkami o różnych rozmiarach i subtelną holograficzną poświatą. Pięknie odbija światło, dzięki czemu manicure przyciąga spojrzenia i zyskuje luksusowy charakter. Doskonale sprawdzi się zarówno... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #481 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-481 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Złoty brokatowy lakier hybrydowy #481 Chcesz dodać stylizacji paznokci spektakularnego blasku? Lakier hybrydowy NaiLac #481 to efektowna kompozycja złotego brokatu z większymi, heksagonalnymi płatkami złota, które pięknie odbijają światło i nadają manicure luksusowy charakter. Dzięki tej błyszczącej formule nawet najprostsza stylizacja zamienia się w... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #480 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-480 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Złoty brokatowy lakier hybrydowy #480 Chcesz dodać stylizacji paznokci klasycznego, biżuteryjnego blasku? Lakier hybrydowy NaiLac #480 to brokatowy odcień delikatnego złota, wypełniony gęsto rozmieszczonymi drobinkami, które pięknie odbijają światło i nadają manicure elegancki charakter. Ten ponadczasowy kolor doskonale sprawdzi się zarówno w pełnej... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #479 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-479 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Złoty brokatowy lakier hybrydowy #479 Chcesz dodać stylizacji paznokci eleganckiego, biżuteryjnego blasku? Lakier hybrydowy NaiLac #479 to delikatnie różowy odcień wypełniony gęsto rozmieszczonymi drobinkami w kolorze różowego złota. Subtelny róż połączony z migoczącym efektem rose gold pięknie odbija światło i nadaje manicure wyjątkowo kobiecego... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #478 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-478 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Brokatowy lakier hybrydowy rose gold #478 Chcesz dodać stylizacji paznokci eleganckiego, biżuteryjnego blasku? Lakier hybrydowy NaiLac #478 to efektowny brokatowy odcień złota z drobinkami, które pięknie odbijają światło i nadają manicure wyjątkowy charakter. Błyszcząca formuła sprawdzi się zarówno jako pełna stylizacja, jak i subtelny akcent w... Dodaj do koszyka
Dostępny Lakiery hybrydowe #477 Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-477 33,00 zł (4,71 zł / 1ml) Drobne, subtelne drobinki w srebrnym kolorze zatopione w delikatnie różowej mgiełce lakieru hybrydowego. #477 przepięknie uzupełni stylizacje typu #princessnails, a swoim urokiem przyciągnie nawet te Panie, które do tej pory nie stawiały na brokat w stylizacjach. Dodaj do koszyka
Pakiet Dostępny Spice Latte Zestaw Spice Latte NaiLac 036-001-ZSL 99,00 zł Smak, który urzeka rozgrzewającymi przyprawami. Zapach, który wodzi za nos intensywnymi nutami. Kolor, który przywodzi na myśl jesień i… najnowszą kolekcję Spice Latte od NaiLac! Poznaj trzy zachwycające odcienie, którymi tej jesieni będziesz delektować się tak samo, jak ulubioną, dyniową kawą. Dodaj do koszyka
-15,10 zł Dostępny OSTATNIE SZTUKI #235N Lakier hybrydowy NaiLac 7ml NaiLac 029-007-235 19,90 zł 35,00 zł (2,84 zł / 1ml) Zielony neonowy lakier hybrydowy #235N NaiLac Kolor #235N to neonowa limonka. Świetlisty i żywy odcień świeżych traw, które skąpane w promieniach letniego słońca kuszą kolorem i budzą wakacyjną radość. Dodaj do koszyka