W ofercie NaiLac znajdziesz całą gamę topów z drobinkami – od subtelnych po bardziej widoczne. Oto kilka naszych letnich faworytów:
Top No Wipe Flash Gold – elegancki, intensywnie błyszczący top, który pięknie odbija światło. Świetny do stylizacji nude, mlecznych oraz beżowych. Idealny wybór do codziennego manicure z efektem „biżuterii na paznokciach”.
Top No Wipe Flash Silver – chłodna wersja klasyki z mikrodrobinkami w srebrnym tonie. Fantastycznie prezentuje się na różu, błękicie i lawendzie. Nadaje paznokciom lekkości i letniego błysku. A mieni się tak, że trudno oderwać wzrok!
Top No Wipe Laser Holo Top – prawdziwa eksplozja koloru. Wielokolorowe drobinki w dają efekt glamour. Świetnie wygląda na ciemnych lakierach, ale hitem jest też jego wersja minimalistyczna – idealny na wieczór lub festiwal.
Top No Wipe Laser Holo Top Rose Gold – coś dla fanek ciepłych tonów i romantycznych stylizacji. Różowe złoto pasuje do jasnych, kremowych baz i podkreśla opaleniznę.
Każdy z tych topów to produkt bez warstwy dyspersyjnej (no wipe) – co oznacza, że po utwardzeniu w lampie nie musisz już niczego przecierać. To nie tylko wygodne, ale i bardzo praktyczne, zwłaszcza latem, kiedy szkoda czasu na długie siedzenie nad manicurem.
Komentarze (0)