Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Bubble Gum NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBBG €9.06 (€0.91 / 1ml) Do you like subtle looks with a hint of powder finish? Jelly Bottle Bubble Gum is just the thing for you! Its delicate shade of pink will perfectly highlight your nails, and thanks to its universal finish, it will go well with any summer look. Let yourself be charmed by the subtle charm and see how Jelly Bottle Bubble Gum will brighten up your look. Add to basket
Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Peach&Peach NaiLac 7ml NaiLac 063-007-JBPP €9.06 (€1.29 / 1ml) Could there be anything better than a juicy peach in the middle of a hot day? Yes! Two, extremely saturated and refreshing peaches, the color essence of which you will find in Jelly Bottle Peach&Peach. It will enhance not only the natural nails, but also the entire look. This intense color will be a distinctive companion to tanned skin and lighter... Add to basket
Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Seduce NaiLac 7ml NaiLac 063-007-JBSE €9.06 (€1.29 / 1ml) Are you looking for a color that will perfectly match your sun bathed skin and bring back vacation fantasies already in spring? Jelly Bottle Seduce will seduce you with its unobvious color, which brings to mind only the most beautiful summer memories. A chilled watermelon drink, a pink flamingo and relaxing by the edge of the pool. Put this pink shade on... Add to basket
Pack Unavailable Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Set NaiLac 036-001-ZJB €23.00 Do you dream of a perfect manicure without leaving home? Discover our new, limited Jelly Bottle set, which will take your nail styling to a completely new level!The limited Jelly Bottle set includes three extraordinary colors that will make your nails look like a work of art. Start with a unique Tiramisu that will remind you of the taste of creamy coffee... View
Unavailable Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Latte NaiLac 7ml NaiLac 063-007-JBL €9.06 (€1.29 / 1ml) Do you like aromatic coffee with milk? Tempt yourself with a light coffee shade with lots of cream on your nails! Jelly Bottle Latte will delight you with its velvety and warm finish. If you appreciate classic looks, this shade is sure to live up to your expectations, charming you from the first brush stroke. View
-€3.51 Available FINAL SALE #235N Hybrid Polish NaiLac 7ml NaiLac 029-007-235 €4.62 €8.13 (€0.66 / 1ml) Colour of the NaiLac hybrid polish #235N: neon lime Add to basket