Available Hybrid top coats Hybrid top coat OpalX Top Blush Gold NaiLac 10ml NaiLac 028-010-OTBG €9.06 (€0.91 / 1ml) An essential for natural-looking nails? Here it is! OpalX Top Blush Gold with a subtle pink base and a million gold flecks, which will perfectly enhance the feminine effect, adding charm and shimmering glamour to the look. It is dedicated to all ladies who like delicacy on the nails, but at the same time do not want to give up a light shine effect. With... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Blinx NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBBX €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Diamonds NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBDS €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Frozen NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBFR €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Glow It! NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBGL €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Ice, Ice Baby NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBIB €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Illuminates NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBIL €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Moonlight NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBML €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Sparkles NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBSP €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Stardust NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBSD €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
New Available Jelly Bottle - builder gels in bottle Jelly Bottle Stars NaiLac 10ml NaiLac 063-010-JBST €9.06 (€0.91 / 1ml) Jelly Bottle NaiLac is an innovative builder gel in a brush-on bottle, enriched with shimmering particles that revolutionize nail styling. Thanks to its self-leveling formula, it provides perfect application without the need for filing. It's a time-saver and makes work more comfortable – perfect for quick touch-ups and nail building. Great for both salon... Add to basket
Comments (0)